اهل روسیه بود، مدیتیشن و سفر زندگیش رو تغییر داد

کاترینا روسیه متولد شده ولی توی دانمارک زندگی می‌کنه. یه اینستاگرامر موفقه و هی رابه‌را عکس‌های قشنگ از خودش در جاهای قشنگ می‌ذاره. ولی انگار پشت این عکس‌ها و مناظر قشنگ زندگی پر فراز و نشیبی رو پشت سر گذاشته تا به اینجا رسیده.

دیجیتال دیزاینر بود و بعد از مدتی زندگیش خیلی پر استرس شد. تا حدی که میگه «می‌رفتم در یخچال رو باز می‌کردم که یه چیزی بخورم ولی یادم می‌رفت چی. بدجوری به هم ریخته بودم. بدنم دیگه کشش این همه استرس رو نداشت. بعدش همه چی رو ول کردم و شروع کردم به سفر و مدیتیشن. مدیتیشن خیلی خوبه. فکر می‌کردم چرت‌و‌پرته. می‌گفتم که خودم به اندازه‌ی کافی قوی هستم و همه چی رو حل می‌کنم و این کارها چیه. ولی بعدها که رفتم توش فهمیدم که فقط یک بدن داریم و توجه کردن بهش خیلی مهمه. حالم بهتره و از آزادی‌ای که این سبک زندگی بهم داده خیلی خوشحالم.»

واقعن حالش بهتر بود. خیلی سرزنده و قائم‌به‌ذات بود. کاترینا می‌گه:

«اخیرن تصمیم گرفتم برم مدل بشم. ولی توی دانمارک شانسی نداشتم. ذائقه‌ی اونا قد ۱۸۳ به بالا می‌خواست ولی من ۱۷۶ هستم. یکی از دوستام توصیه کرد برم قطر. مثکه اونجا خیلی به قد بلند اهمیت نمی‌دن و کلن آدم‌های لاغر دوست ندارن و انگار صورت من به ذائقه‌شون می‌خوره.»‌

درباره نویسنده

ارشاد نیک‌خواه
قبلن خیلی سفر می‌کردم. الان بیشتر بازی می‌کنم. یه جایی کنار تلاقیِ هنر، علم و فلسفه‌.

کامنت بذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *