بذارید بهتون بگم قضیه‌ی این سایت چیه

من ارشاد هستم و اینجا یه بیوگرافی کوتاهی از خودم نوشتم. سفرکردن رو با هیچ‌هایک در ایران شروع کردم و این روزها خودم رو یک کوله‌گرد می‌دونم که زندگیم رو به یک سفر تبدیل کردم. این روزها در روستایی اطراف رشت زندگی می‌کنم و گاهی به جاده می‌زنم، ولی سفر کردن رو هر روز تجربه می‌کنم و توی این سایت سعی می‌کنم از تجربیات، دیده‌ها و شنیده‌هام براتون بگم.

با گشتی در این سایت متوجه می‌شید چرا اینجوری شدم و اینجوری زندگی می‌کنم. برای اینکه بدونید قضیه‌ی هیچ‌هایک چی هست و این سبک سفر کردن چی هست و چجوری می‌شه بدون پول از تهران رفت تا جنوب، اینجا کلیک کنید. البته این سبک سفر کردن یه محدودیت‌ها، سختی‌ها و ناامنی‌هایی هم داره که برای آشنایی با این سختی‌ها و ناامنی‌هاش بهتون پیشنهاد می‌کنم اینجا کلیک کنید. اگه دفعه اولتونه که می‌خواید هیچ‌هایک کنید حتمن یه کلیکی اینجا بکنید چون راهنمایی‌های خوبی براتون دارم. کلن نکته‌های آموزشیم رو از اینجا می‌تونید دنبال کنید.

همچنین توی این سایت شما با من همسفر خواهید شد. سفرنامه‌هام رو اینجا براتون می‌ذارم که بخونید و ببینید و گوش کنید. برای دیدن همه‌ی سفرنامه‌هام اینجا کلیک کنید.

وگاهی هم از سفرهام در دنیای موسیقی براتون می‌نویسم و با هر موسیقی خوبی که آشنا شدم اون رو در قالب پلی‌لیست‌های پنچ آهنگی براتون معرفی می‌کنم. اسمش رو گذاشتم TRACK13.